Automašīnu stikli vienmēr būs būtiska tās daļa, pie tam auto jūtīgākā sastāvdaļa, kas lielās avārijās varētu tikt nopietni bojāta. Gadījumā ja uz loga ir sazarotas plaisas, tās ne tikai sabojā auto izskatu, bet arī ievērojami pasliktina redzamību. Autovadītājs, ja viņam nebūs pilnīgs priekšstats par to, kas ir uz auto ceļa, var nokļūt nevēlamā gadījumā. Tomēr, lai to novērstu, vējstiklam jābūt labā stāvoklī(vairāk skatīt te – https://www.carglass.lv/pakalpojumi/vejstikla-maina/). Jebkura kaitējuma apstākļos tiešām ir vajadzīgs kvalitatīvs remonts, ar kuru jāīsteno automašīnas logu maiņa vai vējstikla remonts. Vējstikla remonts bez šaubām būs nodrošināts dažādos uzņēmumos, kas palīdz nenonākt pie pilnas vējstiklu maiņas.

Vējstiklu maiņas cena un kvalitāte

Daudzi šoferi iekļūst situācijā, ka viņi paši nemaz nevar izprast, kas tad priekš tiem būs labākais rīcības veids – automašīnas stiklu maiņa vai varbūt kāda auto stikla remonts. Turklāt visiem saprotams, kad auto stiklu plaisu remonts cenas salīdzinājumā ir ievērojami pievilcīgāks nekā jaunu auto logu maiņa. Kaut gan tomēr ir jāsaprot, kurā brīdī ir vajadzīgs vien vējstikla remonts, bet kurā brīdī jau nepieciešams veikt auto logu nomaiņu uz jauniem. Visbiežāk pēc profesionāļu ieteikumiem, visa vējstiklu maiņa tomēr ir būtiska, brīdī, kad plaisas lielums uz auto stikla jau ir garāks nekā 15,7 cm. Auto vējstiklu maiņa ir vēlama, brīdī, kad stikla šķembas diametrs būs garāks par 0,5 – 1,0 cm. Jānorāda bez šaubām tas, kad auto logu maiņa būs vajadzīga arī tādā brīdī, kad stikls tiek sabojāts auto vadītāja acu līmenī. Turklāt nomaiņa jāveic pat tajā brīdī, ja šo ieplaisājumu apmēri arī ir mazāki par augstāk minētiem rādītājiem, taču bojājums ir vadītāja redzeslokā. Tad, kad jau ir vajadzīgs vējstikla remonts cena būs atkarīga tieši no materiāliem kā arī veltītā darba, taču priekšējā stikla maiņas cena būs galvenokārt atkarīga no tā stikla, kas tiek mainīts.

Kā var sameklēt sev servisu, lai tur pasūtīt vējstiklu maiņu?

Diezgan daudzi uzņēmumi piedāvā tāda veida darbus, kā auto vējstiklu remonts un maiņa. Visbiežāk auto logu remonta pakalpojums tiek meklēts, lai izlabot divus sastopamākos bojājumu veidus – plaisas un šķembas. Pats auto stiklu remonts būs jūtami izdevīgāks nekā, kad nepieciešama visa auto stikla nomaiņa. Tādēļ, kad tiek meklēts serviss, būs ļoti labi jāpapēta uzņēmējs. Jāmeklē vieta, kur paši stikli auto stiklu maiņai būs piedāvāti tikai no licencētiem un pārbaudītiem ražotājiem. Jādod priekšroka auto stiklu maiņas un remonta uzņēmumam, kas izvēlās kvalitatīvu tehniku pie tam ir tīrība darba vietā, kas, piemēram, padara mazāku varbūtību, ka auto stikla remonta brīdī putekļi nokļūst stikla plaisās. Tīrība ir svarīga arī tajā brīdī, ja notiek vējstiklu maiņa. Jebkuri svešķermeņi, kas tiks zem hermētiķa, var novest pie ūdens noplūdes iekšpusē. Nav noliedzams, ka ir jāsalīdzina vējstikla maiņas izmaksas Ja izvēlētajā servisā kopā ar konkurentiem, taču necenšaties sameklēt lētāko servisu, tā kā šajā gadījumā aktuāli atcerēties, ka tieši padarīto darbu kvalitāte būs pirmajā vietā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *