Uzsākot remontu, cilvēkiem bez pieredzes būs grūti izplānot, kā atrastie materiāli izskatīsies dzīvē: krāsa uz sienām var būt daudz tumšāka, nekā bija uz piemēra, un vieglais raksts uz flīzēm jau var likties par uzbāzīgu, kad tad tiks ieklāta siena. Bet, ko darīt, ja nepieciešama jauna santehnika? Pavisam nav saprotams(ieskaties te – vannas istabas dizains). Protams, labāk ir doties pie profesionāļiem, kuri varēs palīdzēt kā plānot dizainu, gan arī piemeklēt piemērotākos materiālus. Par to, kāds tad interjera veikals spēs palīdzēt vai kā tad uzsākt plānot remontu, noskaidrot vairāk varēsiet tālāk tekstā.

Materiāli remontdarbiem

Priekš jums sākas remonts mājoklī. Pārdomājiet sienu apdari. Tirgū ir tapetes no flizelīna, kas ir viegli kopjamas un ir vienkārši ieklājams materiāls. Nenoliedzami, ir un būs papīra tapetes, kur tad ir iespēja atlasīt salīdzinoši izturīgus modeļus. Tapetes no papīra piemērota izvēle var būt bērnu istabā, tādas tapetes būs dabiskas un bez īpašiem piemaisījumiem. Savukārt, flīzes būs laba izvēle sienām, piemēram, vannasistabā un virtuves priekšautam. Grīdas būtu nepieciešams pieskaņot sienām, vai piemeklēt neitrālas krāsas. Piemēram, klasiska izvēle jau ir parkets vai arī lamināts. Bet, ja parkets tomēr ir dārgs prieks, jo sastāv tieši no dabīga koka, tad lamināts būtu labākā opcija, kad būs vēlme ietaupīt, taču vēlaties izveidot dabiska koka izskatu. Vēl grīdas apdarei labi noderēs linolejs, kas tad patlaban jau ir izturīgs un dažāds dizainu izvēlē. Kad tiek izvēlēta santehnika, ieteicams vērst īpašu uzmanību jaunajām tehnoloģijām – ūdens maisītājiem, kuri ietaupa ūdeni, tualetes podiem bez apmales, kas būtu higiēniski un daudz mazāk krājas dažādas baktērijas. Šodien jo funkcionālāk pieiet klāt remontdarbiem, jo būs labāk.

Rīgas materiālu veikali – kur tad griezties pēc apdares materiāliem?

Gadījumā ja ir priekštats jau par to kādi tad materiāli ir, bet tajā pat brīdī nemaz nav saprotams, kādi tieši materiāli būtu atbilstošākie tieši jūsu situācijā, šajā gadījumā vislabākais risinājums būs doties specializētā veikalā, kurā ir ne vien materiālu piedāvājums, bet arī labi darbinieki, kuri izlīdzēs izvēlē un vēl varēs sniegt ieteikumus. Nenoliedzami, materiālus iespējams pirkt tiešsaistē, bet šajā gadījumā Jūs nesaņemsiet tik izsmeļošu risinājumu, kā tiekoties klātienē. Līdz ar to vienmēr pārbaudiet klientu atsauksmes par doto veikalu, taču preču izvēli labāk būtu veikt būtu uz vietas. Profesionāls interjera veikals atšķiras ar to, kad tur darbojas tādi speciālisti, kuri spēs sniegt rekomendācijas pat dizaina radīšanā un dažādu materiālu kombinēšanā. Vajadzētu arī pievērst īpašu vērību pārstāvētajiem ražotājiem, tā kā pat pie zināmiem zīmoliem iespējams sameklēt cenas ziņā pieejamus materiālus, tajā pat brīdī tieši kvalitāte būs tas, par ko Jūs noteikti nežēlosiet. Pats galvenais ieteikums būs – uzdodiet jautājumus. Profesionāli darbinieki būs ieinteresēti kvalitatīvā apkalpošanā, ka arī vērtīgu ieteikumu sniegšanā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *