Vai, braucot tieši ar mašīnu, Jums būs svarīga drošība un komforts? Tikai gudri izvēlētas auto riepas palīdzēs šo visu nodrošināt. Izvēloties auto riepas, svarīgs punkts būs izprast, kādas tieši auto riepas ir nepieciešamas – vasaras vai arī ziemas riepas. Vēl klāt sezonas apstāklim, būtu svarīgi ievērot to tad, kāds tieši jau ir auto un vēl cilvēka braukšanas raksturs, kur plānojat doties ar auto, kā arī to, cik ļoti ievērojams ir budžets riepu pirkšanai(spied šeit – https://www.riepugaraza.lv/serviss). Mēģināsim kopā novērtēt galvenos aspektus, tomēr, lai saprastu, kā tad atlasīt piemērotākās riepas priekš sava auto.

Kādas tad ir auto riepas un citas īpatnības?

Meklējot auto riepas, pievērsiet uzmanību, kāds ir ātruma, slodzes indekss, riepu profila augstumam, pašas riepas platumam un pēc tam protektora zīmējumam. Jāievēro Jūsu braukšanas raksturs. Klusiem braucieniem pa pilsētu vai auto sacīkstēm tomēr ir nepieciešamas pavisam savādākas auto riepas. Nozīmīgi atcerēties, ka, pārvietojoties pa asfaltētu vai arī gruntētu ceļa segumu, īpašības riepām atšķiras savā starpā. Būtisks ir arī auto veids – vieglais auto vai džips. Vajadzētu arī atcerēties, kad ne jau visu laiku diezgan lētas auto riepas ir atbilstošākais variants, tā kā šajā gadījumā tiek runāts konkrēti par drošu braukšanu. Labāk izvēlēties kaut ko vidēju. Ne jau mazāk būtisks moments būs sezonalitāte. Vasaras riepas var tikt izmantotas temperatūras grādos no +5°C. Šīm riepām piemīt konkrēta stingrība, kura ļauj saturēt stingru formu arī karstās gaisa temperatūrās. Taču minētais parametrs neļauj lietot riepas ziemā, jo mazā temperatūrā tās “kļūst ledainas”, kas noved pie veiktspējas samazināšanās. Ziemas sezonai tiek izmantotas īpaši paredzētas ziemas riepas, kuras tad lieto konkrēti pie temperatūrām tikai līdz plus pieci grādi. Ziemas riepu atšķirība ir mīkstas gumijas pārklājums. Pat lielā aukstumā tās praktiski nesacietē, kas ļauj noturēt auto vadīšanu. Kā arī šādām riepu gumijām tiek izgrieztas lameles rakstā. Tieši tie būs zigzagveidīgi robi, kas sniedz iespēju sasniegt labāku saķeri jau ar apsniegotu un apledojošu ceļu. Vien riepām ar radzēm var nebūt lameles. Un beidzamās vissezonas auto riepas – var lietot jebkuros apstākļos cauru gadu. Tādas riepas ir daudz mīkstākas jau par vasaras riepām un stingrākas jau par ziemai paredzētajām. Gumijai tiek pievienotas speciālas daļas, kuras būs izturīgas pret nodilumu augstās temperatūrās. Taču jau ir vērts atcerēties, ka tieši visu sezonu riepas labāk būtu izmantot tikai reģionos ar maigām ziemām.
Situācijā, ja rodas jautājumi riepu izvēlē, labāk tomēr ir griezties pie profesionāļa.

Kā pareizi sameklēt riepu uzņēmumu?

Salīdzinoši nesen galvenās vietas, kur bija iespējams nopirkt riepas bija ikkatrs riepu serviss, uz kuru mēs braucām un tad skatījāmies piemērotākos variantus. Laika gaitā sava veida riepu noliktava online pārtapa daudz populārāks veikala veids klientam. Interneta vietnē var ātri pasūtīt, dabūt online konsultāciju kā arī pieteikties uz vizīti. Pastāv pāris lietas, kurām pievērst uzmanību, kad tieši būs izvēlēta riepu garāža. Ja vēlaties dot priekšroku tiešsaistes vietnei, tad šinī gadījumā pats galvenais būs lapas izkārtojums un tās dizains – galvenajai lapai jāatspoguļo pamata apmeklētāja vēlmes, mājas lapas struktūrai jābūt parocīgai un vēl saprotamai. Piedāvājums – būtiska produktu izvēle (riepas un lietie diski), tas nosaka vietnes līmeni. Kvalitatīva riepu garāža nodrošina pat vēl dažādus pakalpojumus, kuros tiek iekļauta arī riepu montāža vai riepu balansēšana. Ja tiks skatītas riepas, nozīmīga ir arī to vērtība, labā autoservisā jābūt piemēram, kā premium klases piedāvājumam, gan ekonomiskākajiem variantiem. Pastāvīgo pircēju rekomendācijas – nenoliedzami, ja nepieciešama riepu maiņa, pirmais būtu iepazīties ar cilvēku atsauksmēm. Protams, profesionāli darbinieki ar vairāku gadu darba stāžu un piemēram, kā labs papildus bonuss – daudzas izpārdošanas vai akcijas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *