Dažāda veida drukas pakalpojumi joprojām ir aktuāli ne tikai privātpersonām, bet arī mazākiem un lielākiem uzņēmumiem. Šo pakalpojumu cenu joprojām nosaka dažādi savstarpēji saistīti faktori. Ja šos faktorus izdodas optimizēt, tad klientiem ir iespējams piedāvāt zemu, konkurētspējīgu cenu un teicamu, kvalitatīvu rezultātu. Līdzīgi kā ar interneta veikaliem – to piedāvāto preču cena ir zemāka, jo ir būtisks ietaupījums uz cilvēkresursiem un izmantotajām telpām. Cenu optimizācija ir lieliska pievienotā vērtība, kas patiks visiem. Visa atslēga ir pašapkalpošanās procesu nodrošināšanai, jo ne visiem pakalpojumiem ir nepieciešami cilvēkresursi. Tātad, makam draudzīgu drukas pakalpojumu ir iespējams nodrošinot pašapkalpošanās iespēju, automatizējot lielāko daļu pakalpojuma kopumā un piedāvājot tikai tos pakalpojumus te, ko klienti tiešām izmanto.

KUR PASŪTĪT UZLĪMES?

Uzlīmju izgatavošana ir pats populārākais no drukas darbiem. Pasūtījuma veikšana un noformēšana tiešsaistē ir elementāra, jāizvēlas daži parametri un tas noteiks pakalpojuma cenu. Lai pasūtītu uzlīmju izgatavošanu tiešsaistē, nepieciešams izvēlēties uz kādas plēves, kādā formā un izmērā būs izgatavotās uzlīmes. Arī pasūtījuma izpildes laiks ir viens no cenu veidojošajiem faktoriem. Ja nepieciešams steidzams pasūtījums ar piegādi 24 stundu laikā, tad tas maksās vairāk, rezultātā vienkāršas 100 uzlīmes ar piegādi nākošajā dienā izmaksās ap 25 eiro iekļaujot piegādi, taču bez PVN, savukārt bez ātras piegādes – ap 11 eiro. Cenas variē arī no pasūtījuma apmēra. Jo lielāks apjoms, jo mazāka cena.

CIK MAKSĀ VIZĪTKARŠU IZGATAVOŠANA ONLINE?

Otra populārākā preču grupa, ko parasti meklē saistot to ar drukas pakalpojumiem, ir vizītkaršu druka. Varbūt iesākumā varētu likties dīvaini un nevajadzīgi, jo kuram gan interneta laikmetā vēl ir nepieciešamas vizītkartes, taču tā nebūt nav. Uzņēmums, kas piedomā pie sava tēla un tā pasniegšanas, izvēlas izgatavot stilīgas vizītkartes. Dizainu ir iespējams veidot online, tā pat kā augšupielādēt attēlus. Vienkāršas vizītkartes standarta izmērā maksā sākot no nepilniem 10 eiro par 100 vienībām. Visu pārējo nosaka gan izmēri, gan izmantotais papīrs un dizains, kā arī izgatavošanas termiņš.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *