Pārbaudīts kamīns nemaz nav vien istabas apsildīšanas iekārta – interjera kamīni parasti ir masīvas konstrukijas, kuras paliek tieši par dizaina centrālo daļu. Kaut arī uguns liesma vienmēr piesaista sev Jūsu uzmanību izmantojot bezgalīgo liesmu deju, ne mazāk svarīgs ir paša kamīna izskats: iebūvējamais, piestiprināts pie sienas, salveidīgs, bieži sastopami ir stūra kamīni.

Vēl jāpiedomā par labu stilu – klasisko versiju vai kādu mūsdienīgu variantu – te ir tikai pāris kamīnu tipi, no kā var atlasīt piemērotu variantu. Dažādi kamīni jau diezgan sen veido telpas kopējo tēlu, tādēļ to izvēlēšanai būs jāpieiet sevišķi pārdomāti. Pie tam būs jāizlemj par iekuršanas veidu kā arī krāsniņas kopējo konstrukciju – no tā būs atkarīga visas sistēmas energoefektivitāte.

Pirts, saunas krāsnis un vēl to īpašības

Pirtis cilvēkiem visiem asociējas ar tādām kā atsevišķi esošām palīgēkām, kur uztaisītas pirts krāsnis malkas kurināmas. Pēršanas laikā mēs varam saņemt enerģiju ne vien no pēršanas slotas, bet, protams, arī no kurināmās malkas, izgarojot aromātam. Izsenis krāsnis ar malkas apkuri bija labas lauku pirts daļu. Tomēr ejot laikam tehnoloģijas arī gāja uz priekšu un populāras kļuva elektriskās pirts krāsnis, kur nevar noliegt priekšrocības – atvieglotu tīrīšanu un stabilu izmantošanu. Tomēr, protams, izmaksu ziņā šis būs dārgāks prieks nekā malkas apkures krāsnis. Tādējādi palika populāri ierīkot sava veida pirti pašā mājoklī, tā radās sauna. Bieži vien saunas krāsnis ir elektriski kurināmas, jo nevienam negribas piesārņot savu dzīvokli vai arī māju ar pelniem. Bet izvēlēties saunas krāsnis elektriskās vai varbūt ar malkas apkuri būs vienīgi Jūsu izvēlēšanās, bet tiešām lielisks profesionālis spēs sniegt Jums ieteikumu šajā situācijā. Šeit apskatāms preču katalogs!

Dažādi interjera kamīni – interneta vietnē vai arī veikalā?

Mūsdienu tehnoloģiju laikā online vidē jau var nopirkt jebkādas lietas, šobrīd pat iespējams pirkt krāsnis ar malkas apkuri kā arī kamīnus, un saņemt jebkādu informāciju par tiem. Pirms izvēlēties savu pārdevēju, obligāti ir jāapskatās citu klientu atsauksmes tieši par pārdevēju. Labāk jau ir apskatīt vairākus izgatavotājus, ko joma tad ir elektriskās pirts krāsnis, kurināmas ar malku vai jau interjera kamīni. Jo ir vairāk ziņu, jo labāk, tad Jūsu rīcība būs laba. Un protams, ļoti labi, ja tirgotājam tomēr ir arī birojs ar varbūtību apskatīties jebkādus projektus vai, piemēram, materiālus. Uzziniet, cik daudz gadus noieta tirgū ir dotais tirgotājs. Tā kā Jūs esat pircējs, Jums visu laiku jau ir jāpadomā tieši par drošību, šajā gadījumā Jums būs augstas kvalitātes stūra kamīni vai arī elektriskās pirts krāsnis, kuras strādās daudzus gadus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *