Vieglprātīga attieksme pret riepām un diskiem nav pieļaujama, jo riepas tiešā veidā veido saķeri automašīnai ar ceļu. Jaunas riepas var iegādāties oficiālajos riepu centros, turklāt vajadzības gadījumā, darbinieki neatteiks arī padomu un palīdzēs ar riepu nomaiņu. Visu populārāko ražotāju riepas visos iespējamos izmēros ir iespējams iegādāties speciālos riepu centros, lai braukšana būtu droša neatkarīgi no laikapstākļiem. Zinoši eksperti ar vairāk kā 20 gadu pieredzi, par savu izvēli neliks vilties nevienam klientam(vairāk skatīt te – https://mmkserviss.lv). Meistari regulāri pilnveido savas zināšanas un seko līdzi nozares tendencēm un jaunumiem. Tas ir veids kā nodrošināt kvalitatīvus pakalpojumus par lieliskām cenām un teicamu servisu.

KĀDĒĻ SVARĪGS RIEPU SERVISS?

Riepas nevar iztikt bez diskiem un otrādi, tādēļ loģiski, ka riepu un disku apkopes pakalpojumi tiek sniegti kopā. Disku remonts tiek piedāvāts jebkurā riepu servisā. Saistībā ar diskiem, tiek piedāvāta disku taisnošana, disku remonts pēc deformācijas un bojājumiem, disku slīpēšana, krāsas atjaunošanu jebkurā tonī, pēc klienta vēlmēm. Ir svarīgi novērst visus konstatētos riepu un disku bojājumus savlaicīgi, jo to esamība tiešā veidā ietekmē automašīnas vadāmības drošību. Riepu remonts ir servisa darbinieku ikdienas pienākumos. Tas tiek veikts ar kvalitatīvām iekārtām un materiāliem. Lai arī tas var būt izdevīgāks variants par jaunu riepu iegādi, cenu un to, vai labāk iegādāties jaunas riepas, vislabāk noskaidrot pie servisa darbiniekiem. Riepu remonts aizņem vidēji 30 minūtes laika, attiecīgi nebūs jākavē ieplānotās dienas gaitas.

RIEPU SERVISA PAKALPOJUMI AR GARANTIJU

Laipna apkalpošana, profesionāla pieeja un serviss ir tie svarīgākie iemesli, kādēļ klienti atgriežas un izvēlas tieši konkrēto pakalpojumu sniedzēju. Servisa kvalitātes garantijai ir liela nozīme, jo tā simbolizē zinošus darbiniekus, kuri spēj sniegt augsta līmeņa pakalpojumus, kas atbilstoši visiem standartiem un nav jābaidās par to, ka slikta servisa dēļ esat palicis ar nebraucamu automašīnu ielas vidū. Augsta atbildības sajūta ir tas, kas apzīmē servisa darbinieku pieeju jebkuram klientam.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *