Uzlīmes ir kā viena no uzņēmuma reklāmas vai tēla atspoguļošanas veidiem. Uzlīmju izgatavošana tiek īstenota uz paša papīra vai varbūt plēves pamata, kur aizmugure būs pārklāta ar līmi. Uzlīmju apakšējā pamatne bieži vien jau ir papīrs, kas jau aizsargā ar līmi noklāto pusi no pirms laicīgas pielipšanas. Tās priekšējā pusē jau ir attēls vai arī teksts. Uzlīmes tiek pielietotas gandrīz uz jebkādas līdzenas virsmas (pvc, stikla, metāls). Tomēr drukas veikals https://budgetprint.lv/ parasti sākumā izvēlas līmes pamatu, kad būs zināms uz kādas tieši virsmas tiks līmētas uzlīmes.

Uzlīmju izgatavošana – kā tiek īstenots darbs?

Interesanti, bet uzlīmju druka, kā arī tās metodes izvēle būs ietekmējama no krāsas izvēles, attēla specifikas, tirāžas, materiāliem un arī cita veida faktoriem, kā arī cena būs no tā atkarīga. Pieprasītas tehnoloģijas, kā var pasūtīt un drukāt uzlīmes:
-Digitāla uzlīmju druka. Šeit nebūs nepieciešams gatavošanās posms, līdz ar to ir ekonomiski izdevīga uzlīmju izgatavošana nelielām tirāžām, taču, pieaugot pasūtījuma daudzumam, pašizmaksa nesamazināsies.
-Fleksogrāfija. Šī tehnoloģija tiek meklēta, ja tiek sūtīta uzlīmju druka milzīgā daudzumā – sākot ar 50 000 gabalu. Tehnika būs piemērota darbam ar dažādiem izejmateriāliem, pats attēls būs spilgts un kvalitatīvs.
-Termopārneses vai arī folija uzlīmju druka. Izdevīga nelielām tirāžām – sākot no 1000 gabaliem. Šeit vajadzīgs speciāls printēšanas aparāts. Šajā gadījumā iespējams strādāt ar kartonu, tekstilizstrādājumiem, papīru, sintētiskiem materiāliem. Tāda veida apaļas uzlīmes jau būs spēcīgas pret jebkāda veida ultravioleto staru ietekmi, kā arī temperatūras izmaiņām.
-Ofseta druka. Atbilstošs drukāšanai uz papīra vai kartona. Tādā izkārtojumā drukāt uzlīmes izdevīgi vidēji lielām tirāžām.
-Termiskā drukāšana – Līdzīga termopārneses drukai, bet ar zemākas kvalitātes iznākumu. Atbilstošs tāda veida produkcijas aplīmēšanai, kur jau ir īss uzglabāšanas laiks – apmēram 3 – 4 mēneši.
-Karstā druka ir ideāli piemērota uzlīmēm, kas būs etiķetes. Zīmējums tiks novietots no klišejas uz darba virsmu zem spiediena, ievērojot konkrētu temperatūras režīmu. Piemērots drukāšanai uz plēves vai auduma vai pat ādas, izmantojot hologrāfiskas vai metāliskas krāsas. Drukas termiņu nosaka tas, cik sarežģīta ir druka, pasūtījuma daudzums vai citi parametri.

Kur tad uzlīmju izgatavošana ir labākās kvalitātes?

Tad, kad tiks pasūtīta uzlīmju druka, cena tādiem darbiem veidojas no izstrādājumu lieluma un formas, pielietojamiem izejmateriāliem, tirāžas, krāsu skaita. Taisot reklāmas uzlīmes dizainu, parasti tiek ievērots pasūtītāja firmas stils, reklāmas kampaņas mērķi, mērķauditorija. Līdz ar to, kad tiek skatīts drukas veikals, vislabāk izlasīt visas pieejamās klientu atsauksmes tieši par šo firmu un aplūkot pašu mājas lapu. Tādēļ, ka konkrēti šeit var uzzināt vairāk par kopējo kompānijas tēlu un arī saprast vai, piemēram, sadarbība būs veiksmīga. Labi, ja uzņēmums ir vairākus gadus un darbība ir uzlabojusies, kā arī attīstījusies. Tādā gadījumā var būt pārliecinātiem par to un arī uzticēt tiem darbu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *