Automašīna tieši tā piemēram, kā cilvēka ķermenis agrāk vai vēlāk sāks zaudēt pozīcijas vecuma dēļ un tad būs vajadzīgs remonts. Aktīvi lietojot transportu, tas noved pie motora vai elektriskās vadības pamata elementu nodiluma. Protams, ja var, tad jau var saviem spēkiem labot automašīnu. Tomēr visbiežāk laika, enerģijas un vēlmes trūkums liek arī auto entuziastam meklēt palīdzību, šajā gadījumā nāk palīgā autoserviss Rīgā vai jebkurā citā pilsētā mūsu valstī. Visbiežāk servisa izraudzīšanās ir ļoti smags uzdevums, kam tad vajadzīga kvalitatīva un vēl praktiska pieeja. Nav jāskrien un jāvadās uz mazām izmaksām, jo var notikt, ka autoserviss piedāvā nekvalitatīvu darbu. Autoservisa izraudzīšanās ļoti bieži pārvēršas par sava veida loteriju mašīnas īpašniekam.

Ieskaties – http://carway.lv/

Pamata grupas, kur iedala servisus

Visi autoservisi var būt sadalīti 3 pamata grupās – dīleru autoserviss, vairāku auto brenda marku servisi vai tā sauktie privātie servisi un privātās garāžas.
Ikviens auto pārdošanas uzņēmums kvalificējas kādā vienā noteiktā automašīnu markā. Tieši tās tomēr ir uzticamas firmas ar 17% servisu tirgus daļu. Šāds autoserviss izmanto vien oriģinālās detaļās un īpašu profesionālu inventāru. Lai sāktu darbu pie automašīnas tehniskās apkopes, katrs oficiālais autoserviss būs licencēts kā arī saņem attiecīgu sertifikāciju, piemēram, sertificēts lexus autoserviss. Sazinoties ar dīlera automašīnu servisu, Jūs noteikti saņemsiet augstas kvalitātes servisu pie tam ar garantiju jebkāda tipa pakalpojumam. Tomēr tādu organizāciju servisa darbi nav lēti.
Daudzu brendu auto servisos tiek izpildīts auto remonts neatkarīgi no valsts, markas vai ražošanas gada. Visbiežāk šādas organizācijas piedāvā pat garantijas servisu un veic kvalitatīvu remontu. Un tas arī var būt, piemēram, sertificēts toyota autoserviss, bet nav markas pārstāvniecība. Un arī, protams, šajā gadījumā darba izmaksas būs mazākas nekā pie dīlera. Tāds autoserviss Juglā arī ir atrodams, vai arī citā Rīgas mikrorajonā un šeit varēsiet saņemt tādus pakalpojumus, kā riepu montāža un balansēšana, auto diagnostika, protams, arī pats auto remonts uc. Šādi servisi aizņem apmēram 31% tieši no kopējā tirgus.
Un pastāv auto remonts, kas realizēts kaut kādā garāžā, kas parasti būs maza darbnīca, kurās strādā dažādi darbinieki. Šeit automehāniķis var būt ar pieredzi un lietpratīgs, tajā pat brīdī bez vajadzīgās izglītības, turklāt uziet speciālistu ir diezgan smags uzdevums. Parasti tādās garāžās tiks veikts zemas kvalitātes auto remonts. Tajā pašā brīdī netiks sniegtas nekādas garantijas, bet izmaksas šeit, visticamāk, būs mazākas.

Servisa labākās atlases nosacījumi

Pieejot bezatbildīgi brīdī, kad jau tiek meklēts autoserviss Juglā, citur Rīgā vai kādā citā Latvijas pilsētā, ļoti bieži liek cilvēkiem pārmaksāt vairāk nekā bija gaidīts. Zemā sniegto pakalpojumu kvalitāte rosina papildus materiālās izmaksas. Pareiza autoservisa izvēlēšanās ir atslēga auto drošai ekspluatācijai.
Meklējot autoservisu, Jums jāvērš uzmanība tādiem punktiem:
1)Priekšroka jādod tādam autoservisam, kas kvalificējas Jūsu markas automašīnas remontā, kā piemēram, sertificēts toyota autoserviss. Viņi zina jebkādas šī auto nianses un īpatnības;
2)Savāciet maksimāli iespējamo ziņu daudzumu par autoservisa darbu. Pievērsiet pastiprinātu vērību labām un sliktām cilvēku rekomendācijām;
3)Izskatiet pakalpojumu līmeni, izmaksas un vēl speciālistu zināšanu līmeni. Profesionāls automehāniķis un auto elektriķis ir Jūsu sirdsmiera garants;
4)Pirmreizējai autoservisa telpu, kā arī pašas remonta ietas apskatei vajadzētu atstāt pozitīvu iespaidu, tai skaitā vērsiet vērību par iekārtām, kam tad jābūt augstas kvalitātes.
Pareiza pieeja autoservisa piemeklēšanā kļūst tieši par atslēgu nekļūdīgai un vēl ērtai transportlīdzekļa ekspluatācijai. Visbiežāk jau ir iespēja kļūt jau par pastāvīgu uzņēmuma klientu, ja veiktā remonta kvalitāte tiešām ir pienācīgā līmenī.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *