Tuvojas siltā vasara, kā arī mūsu mīļākie svētki Jāņu diena un Līgo. Un atkal būs ugunskuru kurināšana kā arī dziesmu dziedāšana. Pirms tam mums vajadzētu arī atminēties, kas ir Vasarsvētki, ticējumi, kas ar tiem saistīti, kā arī apsveikt visas māmiņas Mātes dienā. Kaut gan, meklējot tiešsaistē skaistus vārdus, var pazust. Tādēļ vislabāk izvēlēties jau gatavu apsveikumu krājumu vietni. Tādās vietās būtu atrodami ne tikai apsveikumi Vasarsvētkos un Mātes dienā, bet arī, piemēram, Jāņu apsveikumi un nerātni Līgo pantiņi. Te var droši teikt, ka šeit ir novēlējumi jebkurai gaumei!

Kādi Jāņu dienas dzejoļi ir jau populāri šodien?

Šodien cilvēkiem vairāk neinteresē standarta Jāņu dzejoļi. Tiek meklēts kaut kas neparasts un arī iepriekš nedzirdēts. Pieprasīti kļūst pat nerātni Līgo pantiņi, tā kā tādējādi iespējams pārsteigt kādu, kam tīk tieši tādi smieklīgi pantiņi. Mūsdienīgi portāli mājas lapā piedāvā ērtu rīku, ar ko var atrast, piemēram, Mātes dienas dzejoļus maziem bērniem. Tādi ir viegli iegaumējami un arī mīļi. Bieži vien tiek meklēts, kas tieši ir Jāņi, tradīcijas, kas tiek ievērotas šajos svētkos. Tādējādi vislabākais variants ir izvēlēties tāda veida dzejoļu krājumu, kurā būs viss vienuviet, gan apsveikumi Vasarsvētkos, tā arī nerātni Jāņu pantiņi.

Mātes dienas paražas un Līgo dienas ticējumi, kam tad pievērst īpašu uzmanību un kur meklēt?

Meklējot, kas ir Vasarsvētki, ticējumi un paražas tiek aizmirstas. Redzot šādu problēmu daudzos dzejoļu un apsveikumu krājumu mājas lapās, izvēle krita uz tādiem informācijas portāliem, kuros būs sastopams pilnīgi viss! Jo, bez šaubām, nemaz nav parocīgi skatīt vienā vietā, kas tad ir Līgo svētki un to tradīcijas, bet citā vietā, kad ir Jāņi un vēl kaut kur citur mēģināt atrast skaistu dzejoli Mātes dienā. Šodien tik tiešām ir mājas lapas, kurās iespējams noskaidrot ne vienīgi to, kas ir Vasarsvētki, bet ir arī liels dzejoļu krājums, kurā ir labākie Jāņu dzejoļi. Tas būtu ērti un arī taupa meklēšanas laiku. Brīdī, kad tiek sameklēta šāda vietne, nepieciešams uzreiz saglabāt to grāmatzīmēs un pierakstīties uz jaunumiem, lai nepalaistu garām kādus jaunus pantiņus vai novēlējumus Jāņos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *