Mēbeļu atlase parasti jau ir ilgs un nogurdinošs process. Viens mēbeļu veikals nomaina citu, bet Jums jau viss ir apnicis tik ļoti, ka iegādājaties pirmo šķietami piemērotu modeli. Taču šim jautājumam jāpieiet tiešām nopietni, tā kā tieši mēbeles rada oriģinālo interjeru kā arī veicina komfortablu un mājīgu sajūtu mājās. Kaut arī jebkurš liels mēbeļu veikals lepojas ar daudzveidīgu preču piedāvājumu, kurš ir domāts apmierināt katra patērētāja vēlmes. Taču arvien vairāk ir klientu pieprasījums pēc tāda tipa pakalpojuma, piemēram, kā mēbeles pēc pasūtījuma, kas tieši tomēr ir personalizēta pieeja jebkuram pasūtītājam. Dažādas masīvkoka mēbeles vai arī virtuves iekārtas uz pasūtījumu, nemaz nav nozīmīgi, tā kā mēbeļu izgatavošana pēc Jūsu vēlmēm nodrošinās to neatkārtojamību un pat atbilstību Jūsu dizainam. Piemēram ir pieejamas dažādu stila kumodes internetā , kas pielāgosies dažādiem interjeriem.

Mēbeļu projektēšana uz pasūtījumu un arī labākā izgatavošanas materiāla izvēlēšanās

Meklējot virtuves mēbeles, vai arī, ja nepieciešami iebūvējamie skapji, vai pat biroja mēbeles, Jums priekš sevis japrecizē dažas lietas. Labākais ir mēbeļu ražošana uz pasūtījumu vai jau ir jāskatās kāds tuvākais mēbeļu veikals. Bet neskatoties uz to, kada tad būs izvēle – Latvijā ražotas mēbeles vai pasūtītas mēbeles no Itālijas, pastāv dažas nianses, kam ir jāvērš vērība jebkurā gadījumā. Nav noliedzams, ka, izvēloties mēbeles,būtiska loma jau ir izgatavošanas materiāla kvalitātei. Masīvkoka mēbeles nenoliedzami ir dārgs variants, taču šis opcijas variants izceļas ar ļoti augstu {kvalitāti. Taču kvalitāti. Bet} šodien moderno tehnoloģiju attīstības dēļ, dotais izejmateriāls jau nedaudz pazaudējis popularitāti. Šodien, pasūtot virtuves mēbeles vai biroja mēbeles, visizplatītākais izgatavošanas materiāls būs lamināts, MDF un plastmasas moduļi. Mēbeles, kas izgatavotas uz MDF paneļu bāzes, raksturo laba cenas un kvalitātes attiecība. Iebūvējamie skapji parasti ir taisīti izmantojot LSP.

Mēbeļu ražošana uz pasūtījumu, kā atrast savu meistaru?

Mēbeļu projektēšana protams labāk, tomēr, lai tiek sūtīta vietā, ko iesaka Jums paziņas. Tiešām ir būtiski, lai mēbeļu projektēšana, uzstādīšana un mērīšana tomēr ir pilnībā mēbeļu izgatavotāja saistības. Jāatcerās, kad mēbeles pēc pasūtijuma vienmēr ir laikietilpīgs darbs. Piesardzīgi novērtējiet termiņus pie tam neticiet tiem, kuri apsola darbu paveikt ātri, tā kā šajā gadījumā, droši vien, var tikt Jums pārdotas, piemēram, virtuves iekārtas, kuras nav izgatavotas pēc individuāla pasūtījuma. Neaizmirstiet līgumu, kurā parasti tiek noteiktas visas saistības. Aplūkojiet jau gatavās virtuves iekārtas un citas mebeles, kuras jau ir izgatavojis izvēlētais salons. Nemaz nav svarīgi, vai arī Jūs atbalstāt pašmāju uzņēmumus un pasūtat Latvijā ražotas mēbeles, vai arī pasūtat tās citur, būtiskākais tomēr ir pieredze, atsauksmes kā arī mēbeļu kvalitāte. Izvēloties mēbeles pēc pasūtījuma, vispirms būs jāpievērš vērība e-vides atsauksmēm. Tām būtu jabūt, vismaz kādai.. Aplūkojiet, kāds ir mājas lapa un pats mēbeļu veikals. Gadījumā ja firma kā arī mājaslapa jau pastāv 10–15 gadus, tad šajā gadījumā nav izdevīgi mānīt klientus vai pārdot nekvalitatīvas virtuves iekārtas vai arī masīvkoka mēbeles. Ir arī iespējams, ka šis ražotājs piedāvā augstas kvalitātes pakalpojumus, tā kā tas tik ilgi ir tirgū. Sūtot masīvkoka mēbeles un arī lētāka varianta mēbeles pēc pasūtījuma, vienmēr lasiet Līgumu, jo tas ir garants darbu kvalitātei. Izrunājiet ikvienu detaļu, uzsākot ar telpu mērīšanu un tad pabeidzot ar mēbeļu uzstādīšanu un vēl atvešanu uz objektu. Nesteidzaties sūtīt uzreiz visu, vispirms pārbaudiet, kādā veidā darbojas uzņēmums. Iebūvējamie skapji var būt vislētākais veids kā pārbaudīt kvalitāti. Un pēc tam pasūtiet virtuves mēbeles vai pat biroja mēbeles.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *