Vai, piemēram, pēc pilnas smagas dienas nevarat pamest savu dzīvokli vai nokļūt mājās? Varbūt slēdzene jau ir izlūzusi, vai arī mehānisms būtu iestrēdzis, vai atslēga nolūza un palika slēdzenes iekšpusē? Vairums gadījumu pirmā ideja būs zvanīt apsaimniekotajām vai, piemēram, pašam mēģināt atvērt durvis. Tomēr slēdzeņu atvēršana pašrocīgi var arī novest pie durvju ailes bojājumiem un tad vajadzību ātri nomainīt viņas. Kaut gan mājoklis nemaz nav tas vienīgais, kurā var netikt iekšā. Ko labāk darīt, kad auto atvēršana nebūs realizējama, un atslēgas ir vai nu iekšā automašīnā, vai, piemēram, bagāžas nodalījumā? Kādā veidā atvērt automašīnas ārdurvis, ja slēdzene ir iesprūdusi? Šim te ir sos durvju atvēršana, kura palīdz klientiem tādās sarežģītās situācijās.

Kad auto atvēršana ir apgrūtināta, kāda veida būtu izraisītāji?

Biežāk, ja slēdzeņu atvēršana būtu neveicama, pie tam tas ir brāķa dēļ, šajā gadījumā to būtu jāmaina. Taču arī labākās kvalitātes slēdzenes laikam ejot nolietojas, bet šo izmantošana kļūst apgrūtinoša. Produkti, kuri ražoti no maiga tērauda vai alumīnija, saplīst visātrāk.
Jaunās ēkās slēdzenes un to mehānismi parasti tiek arī salauzti dabīgas celtnes nosēšanās ietekmē. Mājai nosēžoties, durvju ailes nobīdās un tādējādi pasliktinās arī slēdzeņu daļu stāvokli. Sakrātie putekļi, kas tad nejauši iekrīt slēdzenē, izraisa viņas funkciju bojājumus. To pašu varētu attiecināt pat uz tiem gadījumiem, kad auto durvju atvēršana apgrūtināta. Dažreiz jau ir nepieciešama vien nebūtiskas durvju slēdzenes detaļas tīrīšana un maiņa. Gadās, ka nolietojuma pakāpe būs tik liela, kad to nevar atjaunot, pie tam ir vienkāršāk uzreiz mainīt visu slēdzeni.
Durvju slēdzenes varētu būt saplīsušas arī, kad pret jebkāda veida ārdurvīm rīkojas ar fizisku spēku, cērtot durvis ciet. Šis arī var sekmēt šo gadījumu, ka Jums jau būs nepieciešams durvju remonts.

Durvju serviss kā arī auto durvju atvēršana – kādā veidā sameklēt palīdzību?

Parādījās apgrūtinoša auto durvju atvēršana vai, piemēram, nepieciešams atslēgu serviss? Tomēr ir jāzina tās vietas, pie kā var doties. Bez šaubām, standartā mēs varam piezvanīt brokerim, gadījumā ja mums ir iekļauta sos durvju atvēršana. Taču ir uzņēmumi, kur tiek sniegts tieši kvalitatīvs atslēgu serviss. Kādā veidā šādu uzņēmumu sameklēt? Svarīgākais jau ir izlasīt visas iespējamās citu klientu rekomendācijas. Nekas jau nav arī tik nozīmīgs, kā pārējo klientu redzējums, pie tam nav būtiski vai arī servisa darbs bija tieši seifu atvēršana vai durvju remonts. Visam jau bija jābūt izdarītam kvalitatīvi. Izvēloties uzņēmumu, paceliet vēlamos jautājumus, tad varēsiet saprast, vai varbūt otrā galā jau ir profesionālis. Un arī necentieties uzlauzt ārdurvis paši, jo bez šaubām Jūs varat vien sabojāt šīs durvis un būs jāveic maiņa.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *