Pats galvenais nosacījums, pērkot optiskās vai polarizētas saulesbrilles, jau ir iegaumēt, kad viņas ir ne tikai stila atribūts, bet, protams, arī obligāta aizsardzība acīm pret ultravioleto starojumu. Šo pašu varētu attiecināt uz vienkāršajām brillēm, kas pilda redzes uzlabošanas funkciju, taču paši briļļu ietvari ir vairāk jau kā modes lieta. Šodienas optika piedāvā lielu piedāvājumu, kur ir gan zīmolu briļļu ietvari, tā arī mazpazīstami briļļu ietvari kā arī polarizētas saulesbrilles. Tomēr eksistē pāris lietas, kas tieši jāzina, lai stilu un arī priekšrocības savienot vienā aksesuārā. Tās detaļas ļoti jāievēro, ja būs pirkti briļļu ietvari internetā, neredzot tos klātienē.

Rekomendācijas pareizu briļļu ietvaru atrašanā

Kad jau tiek izvēlēti optisko saulesbriļļu vai arī labojošo briļļu rāmji, jāpievērš uzmanība ne vienīgi dizainam, bet, protams, arī to formas piemērotībai pašām lēcām, to materiālam un daudzām cita veida lietām. Gadījumā, ja tiek pirkti briļļu ietvari internetā, zemāk minētie padomi ļaus Jums veikt izvēli.

1. Gadījumā, ja Jums ir liels “mīnuss” (no mīnus četri), tad stikli brillēm standartā būs ar biezām malām, bet plānas centrā. Tas nozīmē to, kad lēcas malās ir “jāmaskē”: tādā situācijā labāk būs plastmasas zīmolu briļļu ietvari ar platām kājiņām.
2. Ja cilvēkam ir vēl būtiska tālredzība (sākot no plus četri), šajā gadījumā pašas lēcas ir plānas pa malām un biezas centrā. Tādā gadījumā labāk piemēroti jau ir noapaļoti briļļu rāmji. Saulesbrilles un arī brilles ar šādām lēcām padarīt elegantākas var gadījumā, ja nēsāt rāmjus ar lielu vietu lēcām, citiem vārdiem sakot, ar lielām lēcām.
3. “Nemanāmie” briļļu rāmji , kur briļļu stikli stiprinās vien ar skrūvēm, šis variants nav ieteicams dioptrijām, kur ir lielāks pluss vai mīnuss par 4. Variantiem ar lielu tālredzību ir drauds būt šķībām brillēm, bet liela mīnusa” koriģējošās brilles lielās malas dēļ pie loka līnijas, šeit var nepietikt stiprinājuma platuma.
4. Vienas līnijas briļļu rāmji nemaz nav piemēroti mazu dioptriju lēcām (+/- 0,25; 0,5; 0,75). Šis moments jau ir saistīts ar to, ka tieši tādos ietvaros lēcas malu līnijai tiek izveidota rieva. Gadījumā ja brilles vai saulesbrilles lēca ir plāna, tad to nevar sataisīt.

Nav noliedzams, ka, bez iepriekš atrunātajiem momentiem, briļļu ietvari tiek pieskaņoti Jūsu sejas formai. Labākais tad, kad tiek pirkti briļļu ietvari internetā, konsultēties ar pašu veikalu, tad izraudzīšanās būs izdarīta pareizi!

Galvenie priekšnosacījumi, kuriem atbilst labs optikas salons

Jums vajadzīga optika Ogrē, Madonā, Bauskā vai varbūt citā pilsētā, bet nav nojausmas ar ko tad sākt atrašanu. Pirmā pamata lieta būs preču izskatīšana. Vērtīgs optikas veikals var piedāvāt salīdzinoši daudzveidīgu izvēli, standartā jau ir ne tikai redzi uzlabojošas brilles, bet pat zināmu zīmolu briļļu ietvari, un optiskās vai polarizētas saulesbrilles, kā arī vēl bērnu saulesbrilles. Uzmanīgi aplūkojiet rekomendācijas, jo daudziem citiem klientiem jau bija saskarsme un tie atspoguļo savu skatījumu uz optiku. Gadījumā, ja Jums jau ir iepaticies, kāds tieši veikals galvaspilsētā, izpētiet kas to lai zin, varbūt tam pastāv, kā piemēram, optikas veikali Jelgavā vai arī Liepājā. Lieli un zināmi uzņēmumi standartā strādā daudzu salonu tīklā. Un protams arī e-veikals, tā kā mūsdienu digitālajā pasaulē klients jau ir pieradi, ka ka var būt sūtīti briļļu ietvari internetā, kur darbojas četrpadsmit dienu atgriešanas politika.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *