Par pirmā kalendāra rašanos īsti konkrētu ziņu nav, vien tas, ka tas radies Kurzemē ap 17. vai 18. gadsimtu. Ja, dzīvojot digitalizācijas laikmetā, kādreiz aizdomājamies par to, cik daudz agrāk pierastu lietu nu ir kļuvušas elektroniskas, tad kalendārs nav no tiem, kas gulstas aizmirstībā. Tas ir normāls un pierasts ofisa elements, kas kalpo arī reprezentatīvām funkcijām un to ir iespējams maksimāli personalizēt.

Protams, ir pieejamas dažāda veida programmas, kas to visu piedāvā izdarīt pašiem, bet, ja esat nopietns uzņēmums, kas novērtē kvalitatīvus risinājumus itin visā, kalendāru izgatavošana profesionālā tipogrāfijā būs labākais risinājums.

VAI KALENDĀROS VAR IEVIETOT CITU INFORMĀCIJU?

Dizaina izveide un izvēle ir neatsverama kalendāru drukas daļa. Jautāsiet kādēļ tā? Atsevišķi kalendāri un to dizaina veidi prasa pielāgotas iespiešanas vajadzības, kā arī iesiešanas un noformēšanas veidu. Ja tiek veikts pasūtījums speciāli veidotiem un drukātiem kalendāriem, tad varat būt droši, ka viss tiek nostrādāts perfekti no A-Z, ieskaitot visu vārda dienu un svētku iekļaušanu aktuālā redakcijā. Specifiskas informācijas iekļaušana kalendāra izveides procesā ir populāra prasība. Pēc klienta vēlmju uzklausīšanas, tiek izveidots zelta vidusceļš – makets, kas atspoguļo vēlmes un reālās iespējas, kas bieži vien sader kā cimds ar roku. Par velti ir tikai siers peļu slazdā, tādēļ klientiem jāsaprot kā veidojas pakalpojuma izmaksas, kas rezultatā nodrošina teicamas kvalitātes gala produktu. Klienta un drukas darbnīcas sadarbība kalendāra izveides laikā ir nepārtraukta.

KĀDĀ TIRĀŽĀ KALENDĀRI TIEK IESPIESTI?

Par spīti digitālajam laikmetam pilnā plaukumā, drukas pakalpojumi joprojām ir aktuāli un nekrīt aizmirstībā. Kalendārs ir viena no tām lietā, kuru ir ērtāk izmantot tieši taustāmā formātā. Dažāda veida sienas, galda un personalizēti kalendāri tiek veidoti sadarbībā ar klientiem un to tirāžu nosaka tipogrāfija vai drukas darbnīca. Kalendāri uzņēmumos kalpo arī kā dāvanas sadarbības partneriem, klientiem un darbiniekiem dažādos svētkos, visbiežāk, Ziemassvētkos. Mūsdienīgi dizaina risinājumi palīdz izveidot spilgtus un pamanāmus, taču gaumīgus iespiešanas gala produktus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *