Vai, piemēram, braucot ar pašu auto, Jums ir svarīga drošība, kā arī komforts? Tikai gudri piemeklētas auto riepas palīdzēs to visu nodrošināt. Izvēloties jaunas riepas, svarīgs punkts ir saprast, kādas auto riepas tomēr ir nepieciešamas – vasaras vai ziemas riepas. Papildus sezonai, būs nozīmīgi ņemt vērā to tad, kāds ir auto un cilvēka braukšanas raksturs, kur domājat doties ar auto, protams, arī to apstākli, cik ļoti liels ir budžets auto riepu pirkšanai. Šeit mēģināsim apskatīt galvenos aspektus, priekš tam, lai saprastu, kā tad piemeklēt piemērotākās riepas priekš sava auto.

Kādas tieši eksistē automašīnu riepas?

Kad tiek izvēlētas auto riepas, vērsiet īpašu uzmanību ātruma un slodzes indeksam, auto riepu profila biezumam, pašas riepas platumam un protektora zīmējumam. Jāievēro Jūsu braukšanas raksturs. Braucot pa pilsētu un sporta sacīkstēm ir nepieciešamas pavisam savādākas auto riepas. Samērā svarīgi iegaumēt, ka, pārvietojoties pa asfaltu vai gruntētu ceļu, riepu īpašības atšķiras savā starpā. Nozīmīgs ir arī auto veids – vieglais auto vai arī autobuss. Ieteicams atcerēties, ka ne vienmēr lētas riepas ir vislabākais risinājums, tā kā šajā gadījumā iet runa tieši par drošību. Vislabāk piemeklēt ko pa visu. Ne mazāk svarīgs moments ir sezonalitāte. Konkrēti vasaras riepas parasti tiek lietotas temperatūras no +5°C. Tādām riepām ir noteikta stingrība, kas jau sniedz iespēju saturēt formu arī karstās gaisa temperatūrās. Bet, piemēram, dotais apstāklis neļauj lietot riepas ziemas mēnešos, tā kā mazā temperatūrā viņas “kļūst aukstas”, kas tad noved pie tā, ka tiek samazināta veiktspēja. Ziemā jau tiek lietotas īpaši paredzētas gripmax ziemas riepas, kuras izmanto pie temperatūrām tikai līdz plus pieci grādi. Aukstās sezonas riepu atšķirība tad ir mīkstas gumijas pārklājums. Pat lielā aukstumā tās gandrīz nekad nepaliek cietas, kas, savukārt, ļauj noturēt vadāmību. Pie tam šāda veida riepām tiek izgrieztas lameles rakstā. Tie būtu zigzagveidīgi robi, kas ļauj iegūt drošu saķeri ar apsniegotu vai pat apledojošu ceļa segumu. Vienīgi riepām jau ar radzēm var nebūt lameles. Vissezonas riepas – iespējams lietot jebkādos laikapstākļos visu gadu. Tādas riepas jau būs mīkstākas par vasaras riepām un cietākas par ziemas. Sastāvā ir pievienotas īpašas sastāvdaļas, kas jau ir izturīgas pret nodilumu karstā laikā. Bet jau ir vērtīgi atcerēties, kad vissezonu riepas labāk būtu izmantot tikai valstīs, kur ir maigas ziemas.
Piemēram, kad rodas neskaidrības riepu piemeklēšanā, vislabāk būtu griezties jau pie profesionāļa.

Kurā vietā vislabāk iegādāties auto riepas?

Salīdzinoši nesen galvenās vietas, kur bija iespējams nopirkt riepas bija ikkatrs riepu serviss, uz kuru mēs braucām un skatījāmies atbilstošākos variantus. Laika gaitā riepu noliktava tiešsaistē palika ievērojami populārāks veikala tips klientam. Online vidē tiešām var ātri piemeklēt, dabūt konsultāciju vai pieteikties uz konsultāciju. Ir dažas nianses, kam vērst interesi, kad tieši tiks izvēlēta riepu garāža. Ja vēlaties pievērsties e-vides vietnei, tad šeit galvenais būs mājaslapas izkārtojums un tās dizains – galvenajai lapai jāatspoguļo galvenās interneta veikala apmeklētāja vēlēšanās, vietnes struktūrai būtu jābūt parocīgai un arī saprotamai. Piedāvājums – būtiska preču izlase (jaunas riepas un vēl lietie diski), tas nosaka vietnes kvalifikāciju. Kvalitatīva riepu garāža nodrošina arī papildus iespējas, kur ietilpst arī riepu montāža un riepu balansēšana. Ja tiek meklētas riepas, nozīmīga tad ir bez šaubām arī cena, labā servisā ir jābūt kā premium klases segmentam, gan pieejamam ikvienam klientam. Citu klientu atsauksmes – nenoliedzami, ja vajadzīga riepu maiņa, pats pirmais būs iepazīties ar atsauksmēm. Nenoliedzami, profesionāli darbinieki tieši ar vairāku gadu pieredzi un piemēram, kā labs bonuss – daudzas izpārdošanas un akcijas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *