Nav jāgaida nemaz tik ilgs laiks, lai saule beidzot sāktu sildīt siltāk, kokiem plauktu lapas, cilvēkiem sāktos atvaļinājumu laiks un prātā būtu vien brīvdienas un laiskošanās. Kurš no mums gan nevēlas atpūsties kopā ar draugiem vai ģimeni, tādēļ vasara tam ir vispiemērotākais laiks. Ja runājam par aktīvo atpūtu dabā, tad daudzi to izvēlas pavadīt pie ūdenskrātuvēm – pludmalēs, upju un ezeru krastos, ne tikai rīkojot dažādus piknikus un makšķerējot, bet arī dodoties izbraukumos ar laivām. Tieši aktīvā atpūta uz ūdens ir viens no pieprasītākajiem pakalpojumiem interesentu vidū, tādēļ laivu un citu ūdens atribūtu noma ir ļoti izplatīts piedāvājums, kuram netrūkst interesentu.

Uzzini vairāk – https://www.bullulaivas.lv/pasakums/saulrieta-brauciens-uz-juru-ar-laivam-un-supiem/

SUP DĒĻU ĪRE PIE UPĒM UN EZERIEM.
Ja izvēle krīt par labu brīvdienām pie ūdens, tad noteikti jāizvēlas arī e-foil dēļu, SUP dēļu vai laivu noma. Ir vairāki veidi kā pieteikties nomai. Liela daļa kempingu, kas piedāvā atpūtu pie ūdeņiem, paši nodrošina arī aktivitāšu piedāvājumu. Nereti šie paši pakalpojuma sniedzēji neierobežo savu piedāvājumu ar laivu nomu vien, bet arī piedāvā gida pakalpojumus, dažādu pasākumu organizēšanu un tamlīdzīgām aktivitātēm. Iznomājot SUP dēļus, būs iespēja romantiski vērot saullēktu vai saulrietu, vai arī ar katamarāniem vizināt bērnus. Ir opcija pat iznomāt jahtu, uz kuras atpūtu iespējams baudīt 8 cilvēku grupai.

AKTĪVĀ ATPŪTA PIE ŪDENS IKVIENAI GAUMEI.
Supošana ir populāra ne tikai tālās karību zemēs, bet arī pie mums, un šo dēļu nomas pakalpojumu izmanto daudzi. Supošana apvieno atpūtu ar treniņu un kurš no mums gan nevēlas nodarboties ar fiziskām aktivitātēm un reizē arī relaksēties? Ir vairāku veidu sup dēļi – iesācējiem, sportistiem, mantu transportēšanai un pat lielām cilvēku grupām līdz. Savukārt e-foil dēlis sniegs vēl nebijušu pieredzi, jo ar to ir iespējams savā veidā lidot virs ūdens. Ja nedaudz baidāties par šāda rīka nomu, nevajag uztraukties – noteikti tiksiet apmācīts un instruēts.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *