Pat jau ar labām durvīm kā arī uzticamām durvju slēdzenēm nemaz nav īstenojams pilnīgi būt drošiem par mājokļa drošību. Protams, lai maksimāli palielinātu īpašuma drošību, jums jau ir vēlama signalizācijas uzstādīšana mājoklim vai arī dzīvoklim. Pilnīgi visas mūsdienīgas ierīces strādā pēc līdzīga principa, taču atšķiras pēc to informācijas pārraides veida, sensoru skaita un veida, gan arī pāris cita veida funkcijām. Lai saprastu priekš sevis, kas tad katrā konkrētajā gadījumā ir labāks, Jums jāsaprot, kādi drošības risinājumi eksistē un kādā veidā tie darbojas.

Ienāc – https://eurocash1.lv/

Ar ko gan atšķiras dažādi drošības risinājumu veidi?

Vēlaties drošāk pasargāt māju vai dzīvokli? To tiešām var nodrošināt sekojoši drošības risinājumi – teritorijas aizsardzība ar īpaši sagatvotiem cilvēkiem un to sauc – fiziskā apsardze, vēl ir tehniskā apsardze, inženiertehniskās aizsardzības metodes un vēl kombinētie drošības pasākumi. Tieši ar ko tie atšķiras viens no otra varēs redzēt zemāk.
Objektu apsargā īpaši sagatavoti dienesti un to cilvēki – tieši šī aizsardzības metode arī tiek dēvēta kā fiziskā apsardze, un šo jau var īstenot divos veidos: piesaistot organizācijas, kas tieši kvalificējas objektu aizsardzībā, vai arī sameklēt atsevišķu sargu. Uzņēmumi, kas tad nodrošina fiziskās apsardzes pakalpojumus, savu darbu veic profesionāli un arī efektīvi, turklāt šo uzņēmumu darbinieki ir īpaši apmācīti un, protams, viņiem jau ir nepieciešamie aizsargāšanās līdzekļi (ieroči, formas tērpi un arī aprīkojums. Šāda veida aizsardzības organizēšanas process ir saprotams, tomēr diezgan izmaksu ziņā dārgs. Lētākais risinājums būs sargs, ko tad arī, piemēram, iespējams nolīgt, izmantojot apsardzes firmas.
Tehniskā apsardze, kurā ir pielietota signalizācijas uzstādīšana, kuras signāls nonāk uz apsardzes “pulti”. Galvenie rīki, lai aizsargāt objektu, ir īpaši trauksmes signalizācijas sistēmas sensori. Turklāt šādas iekārtas parasti tiek uzstādītas pa aizsargājamās teritorijas perimetru, kas trauksmes gadījumā ziņo. Turklāt arī tādā gadījumā eksistē divi veidi, kurā viens ir līguma noslēģšana ar kompāniju, kurā speciāli norīkots darbinieks seko līdzi informācijai par stāvokli klienta majoklī. Otrs izvēles variants būs, kad signāls nonāk uz Jūsu telefonu un ziņo par situāciju.
Mājas apsardze izmantojot inženiertehnikas līdzekļus – šeit tiek lietoti metāla režģi, žalūzijas un triecienizturīgs pārklājums. Dotais variants viennozīmīgi jau ir izdevīgāks izmaksu ziņā un arī diezgan labs, taču ugunsgrēka situācijā var būt izveidots slazds pašam sev, kā arī bieži tas neaiztur laupītājus.
Pēdējais variants ir apvienotie jeb kombinētie drošības risinājumi, šajā gadījumā var būt izmantoti 2 vai vairāki aizsardzības veidi. Šajā izkārtojumā varēs būt pilnīgi drošiem par mājas drošību.

Kā labāk atrast piemērotāko uzņēmumu?

Biznesmeņi ar pieredzi, kuri jau bija sadarbojušies ar vairākām apsardzes kompānijām, uzsver, kam jāpievērš vērība, izvēloties šāda tipa uzņēmumu:
1) Pieredze. Tas ir dabiski, jo darba pieredze atspoguļojas profesionālajā izaugsmē, kā arī pieredzējuši uzņēmumi darbības laikā būtiski palielina savas iespējas.
2) Klienti. Labs apsardzes uzņēmums vienmēr izceļas ar lielu klientu auditoriju, tostarp lielu pastāvīgo klientu skaitu.
3) Kompānijas personāls. Sargājot daudzus objektus un personas, ir nepieciešams ne vienīgi liels speciālistu daudzums, taču arī sakomplektētas ātrās reaģēšanas komandas, kas tad ir gatavas izbraukt pēc pirmās trauksmes jebkurā laikā.
4) Tehniskā apsardze ar “pulti”. Šis būs viens no aspektiem, kurš atšķir stabilu apsardzes kompāniju. Šāds drošības panelis ļauj uztvert trauksmes signālu arī tad, kad objektā neviena nav, bet signāls sāk darboties.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *