Drukāti kalendāri, kurus varēsiet piekārt tieši pie sienas vai arī uzlikt uz Jūsu galda, mūsdienu digitālajā laikmetā nav zaudējuši savu vērtību – viņus joprojām var atrast var teikt, ka visās mājās vai arī darbavietās. Tam tic tie, kuru darba process jau ir kalendāru izgatavošana, ikgadu piedāvājot pa īstam lielu preču klāstu. Viennozīmīgi tas nozīmē, kad visi tie, kam tas būtu aktuāli, varētu piemeklēt priekš sevis tīkamu individuālu produktu. Bez tam šodien īpaši pieprasīti būtu personalizētie kalendāri, kur nereti tiek iespiestas ģimenes fotogrāfijas un kādi nozīmīgi brīži, uzzināt vairāk par tiem var šeit – https://kalendari.lv/.

Galda kalendāri vai citi veidi

Galda vai sienas kalendāri bieži vien ir dalīti tieši pēc to izvietošanas. Sākumā visi tie kalendāri, neatkarīgi no tā, vai šis ir personalizēts kalendārs vai arī nē, ir iedalīti kabatas, darba virsmas jeb galda kalendārs vai arī uz sienas novietojamais jeb tā sauktais sienas kalendārs. Savukārt noplēšamie sienas kalendāri ir iedalīti – viena bloka, kur būs rādīts pašreizējs mēnesis. Nākamā lieta, eksistē divu daļu, kur ir tekošais un nākamais mēnesis, un visbeidzot 3 bloku sienas kalendārs jeb ceturkšņa. Šis biežāk ir izmantots uzņēmumos, jo ir ērti, kad redz iepriekšējo, šo mēnesi un nākamo. Ofisos ir sastopami viena mēneša kalendāri, kaut gan turpat var arī nākamo mēnesi. Tādu kalendāru druka lielos uzņēmumos notiek vairumā un ar šī uzņēmuma logo. Mājas visbiežāk ir sienas kalendārs, tomēr, lai labāk menedžētu savu laiku un atzīmēt notikumus.

Vai kalendāru druka mūsu laikā ir vēl aktuāla?

Sienas vai galda kalendāri ir parocīgi pārsvarā patērētājiem – viņi jau ir neaizvietojami palīgi ofisu, banku un notāru iestādēs. Kas tad attiecas uz biznesu, nemaz nebūs nozīmīgi vai, piemēram, uz rokām būs galda vai sienas kalendārs, to priekšrocības tiešām ir saredzami:

  • Biznesa sienas vai galda kalendāru izgatavošana, salīdzinot tieši ar pārējiem, visbiežāk jau ir izdevīgāka: pareizi izplānojot, jau var pasūtīt vienreiz un uzreiz uz gadu. Turklāt šis ir pietiekami steidzīgi un turklāt cenu variācijas ir diezgan plašas.
  • Stila iespējas jau ir bezgalīgas, ikviena personalizēti sienas vai galda kalendāri varētu būt jebkura noformējuma un arī izgatavošanas izpildījuma.
  • Korporatīvo kalendāru izgatavošana parasti ir izdevība neuzkrītoši un izdevīgi novietot uz tā informācijas bloku par uzņēmumu, iepazīstināt patērētāju ar zīmolu.
  • Galda vai sienas kalendāri tā ir izdevība risināt jebkāda tipa uzņēmējdarbības problēmu, pateicoties dažāda veida drukas pieejamībai.

Korporatīvie personalizētie kalendāri tad ir vispopulārākais produkts. Tur investētā nauda ir salīdzinoši maza, kā arī nepamanīt reklāmu uz tā vienkārši nav iespējams. Pie tam, jebkuram no mums galda vai sienas kalendāri piedāvā cilvēkiem komfortablu izdevību sekot datumiem un arī sakārtot savu brīvo laiku.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *