Pārdomas par to, ko iegādāties dāvanā reizēs, kad esam uzaicināti uz kādiem svētkiem, mēdz būt ļoti nogurdinošas. Neatkarīgi no tā, vai nepieciešamas dāvanas meitenēm vai dāvanas vīrietim, dāvanu serviss var piedāvāt iegādāties ko interesantu, ko novērtēs ikviens. Dāvanas meitenēm ietver daudz un dažādus piedāvājumus. Ērti dāvanu komplekti ir viena no labākajām dāvanu opcijām ik vienam. Tā ir universāla dāvanu karte, kuras pielietojumam ir neskaitāmas opcijas.

Arī, tad kad nav skaidrs, ko dāvināt vīrietim, šāda veida dāvanu karte ir ideāls risinājums. Ģimenes cilvēki augsti novērtēs dāvanu, kas ir izmantojama kopā ar ģimeni vai savu otro pusīti. Dāvana pārim var būt gan jaukas vakariņas kādā restorānā, gan romantiska nedēļas nogale kādā SPA vai citā atpūtas vietā.

BRAUCIENS AR SUPERAUTO UN LIDOJUMS MĀKOŅOS – LABĀKĀS DĀVANAS VIENUVIET

Viena no populārākajām dāvanām, ir brauciens ar superauto. Zem jēdziena “superauto” neslēpjas viss betmobīlis vai kas tamlīdzīgs, bet gan Ferrari vai Lamborghini. Dāvanas saņēmējam tiek dota iespēja izbaudīt braucienu ar šiem auto sēžot pasažieru sēdeklī izbraukt trases apli. Par nedaudz augstāku cenu ir iespējams iegādāties dāvanu karti, kas sniedz iespēju pat sēdēt pie superauto stūres! Šāda iespēja ir jebkura auto entuziasta sapņa piepildījums. Šī ir universāla dāvana, kas sākotnēji, varbūt, liekas piemērota tikai vīrietim, taču to labprāt izmanto arī daiļais dzimums. Idejas dāvanām netrūkst. Par nebijušu piedzīvojumu noteikti var nosaukt arī lidojumu ar gaisa balonu. Šādu dāvanu novērtēs arī pāri, jo šāda veida pasākums šeit ir ļoti romantisks un elpu aizraujošs. Vai spējat iedomāties ko romantiskāku par lidojumu ar gaisa balonu cauri mākoņu segai kopā ar savu mīļoto? Lidojums ar gaisa balonu var būt gan Latvijā, gan Lietuvā.

DĀVANU KARTES – OPCIJA SAŅEMT TIEŠI TO, KO VĒLAMIES!

Sabiedrībā joprojām valda maldīgs uzskats par to, ka dāvanu kartes ir bezspersoniska dāvana, kas tiek dāvināta reizēs, kad viesi nevar izlemt par labu vienai vai otrai dāvanai. Mūsuprāt, dāvanu kartes ir tieši labākais risinājums, ja ir vēlme uzdāvināt ko tādu, ko dāvanas saņēmējs varētu izmantot pēc saviem ieskatiem, iegādājoties tieši to, kas ir nepieciešams, turklāt, kad ir nepieciešams. Neatkarīgi no tā, vai tiek dāvināta dāvanu karte veikalā vai kāda pakalpojumam, tas ir jauks žests, kura laikā tiek dāvināta iespēja!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *