Viss šajā pasaulē strauji mainās un pilnveidojas pie tam, kad agrāk tāda iestāde piemēram, kā konditoreja bija tikai gardumu mīļotāju vieta, bet šobrīd tur ir ne vien tortes pēc pasūtījuma, taču var būt sūtītas arī, piemēram, uzkodas banketam un galdu klāšana izbraukumā. Nenoliedzami, tad ir ļoti parocīgi, kad varētu griezties tikai vienā konditoreja rīgā, kurā varētu gan pasūtīt torti, gan arī varētu būt saplānota visa banketu ēdienkarte. Turklāt daudzu firmu piedāvājumu klāstā ir arī galda klāšana, kas ir ērti, kad tiek organizēts kāds kolēģu pasākums un arī ģimenes svinības pie dabas.

Cik ļoti viegli tiks saplānoti izbraukuma banketi?

Vai izbraukuma banketi jau ir topošas galvas sāpes? Tomēr nē, tas ir jau priecīgs pasākums, kurā salasās daudz viesu, kuri ēd garšīgas uzkodas. Taču kā var to visu organizēt. Šajā gadījumā palīgā nāk eksperti. Mūsu laikmetā par tiem kļuvušas pat neskaitāmas konditorejas Rīgā vai citur Latvijā, kur pakalpojumu klāstā var būt ne tikai tortes uz pasūtījumu, bet arī banketu ēdienkarte un arī paša galda klāšana. Jums ir jāsaprot cik ļoti daudz viesu plānots, un arī uz kādu summu tiek plānoti banketi. Par pārējo rūpēsies profesionāļi. Tāda tipa pakalpojums kā izbraukuma banketi, jau ir izcils paņēmiens Jums ekonomēt sev gan laiku, gan naudu. Jums nav jālauž galva, kur pasūtīt garšīgu kliņģeri vai pat uzkodas banketam. Bet visu laiku domājiet par sulu un ūdeni, šai lietai būtu jābūt lielā daudzumā. Un, kad tiek gatavota galda klāšana, var pielietot arī ienreizlietojamus šķīvjus un dakšas, ko tad var tikai vēlāk izmest, tas arī padarīs vieglāku uzkopšanu arī pēc pasākuma. Svarīgākais, tomēr, lai būtu atrasta vislabākā konditoreja, kas varēs Jūsu ieceres īstenot.

Izbraukuma banketi un vēl tortes pēc pasūtījuma – kā pareizi uziet?

Konditorejas izstrādājumi nebūs vienīgais, ko tieši piedāvā cilvēkiem patlaban konditorejas Rīgā vai citur Latvijā, taču, ja bulciņas var nogaršot uz vietas, ko darīt, ja nepieciešamas uzkodas un jāplāno banketi? Visbiežāk tā konditoreja, kuras piedāvājumā ietilpst pat galdu klāšana izbraukumā, piedāvā klientiem izbaudīt tās uzkodas, kuras nodrošinās pasākumā. Tā Jūs varat izprast, vai garšas ziņā Jums tas der. Protams, nozīmīga jau ir arī banketu ēdienkarte, apskatiet, tur jābūt dažādibai un samērībai attiecībā uz viesi. Standartā uz vienu dalībnieku domāts 100g salātu. Tad, kad tiks sūtīta galdu klāšana izbraukumā, obligāti jāuzzina cenas lielums par visu pasūtījumu. Kā arī protams, ja būs meklēts, kur pasūtīt torti vai uzkodas banketam, pirmā lieta ir atsauksmes. Vienmēr viņas apskatiet, jo klientu viedoklis būs Jūsu banketa veiksmes garants.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *