Katrs kārtīgs auto vadītājs un īpašnieks zina, ka rūpes par automašīnu sākas no mirkļa, kad tā izripo no rūpnīcas un dodas uz salonu. Lai uz ceļa justos droši un vēl vairāk – lai justos droši savā automašīnā, ir nepieciešama regulāra tehniskā apskate, kā arī, ja pērkat lietotu auto, tad zinoša mehāniķa spriedums par to, vai ar auto viss ir kārtībā. Dažāda veida auto mehānikas pakalpojumi ir pieejami jebkāda veida braucamajam – vieglajiem auto, busiņiem un motocikliem, pie tam, ja pārvietojaties ar Lexus vai Toyota spēkratu, tad būsiet īpaši priecīgi izmantot servisa centra sniegtās priekšrocības. Piedāvājumā ir auto apkopes pakalpojumi no A-Z un pat iespēja izsaukt auto evakuatoru, gadījumos, kad liksta notiek uz ceļa un pašu spēkiem nokļūt servisā ir neiespējami. Sevisa darbinieki var lepoties ar lielisku pierdzes bagāžu, kas noteikti palīdzēs atrisināt pat diezgan komplicētas ar automašīnu saistītas problēmas.

KVALITATĪVS AUTOSERVISS KATRAM INTERESENTAM.

Klientu vidū vienmēr visaugstāk tiks novērtēti tie autoservisi, kas piedāvā plaša profila pakalpojumus, lai nebūtu jāizveidojas situācijai, kurā klientam ir nepieciešams braukt no servisa uz servisu, lai likvidētu visas auto radušās problēmas. Ja dzirdat apzīmējumu par to, ka autoserviss piedāvā visa veida pakalpojumus, tad zināt, ka tā tik tiešām ir – viss, sākot no auto evakuācijas līdz pat lukturu regulēšanai. Lai arī uzsvars tiek likts uz atsevišķu automašīnas zīmolu servisa centra pakalpojumiem, tas nebūt nenozīmē to, ka citas automašīnas tiks sūtītas prom. Palīdzība netiks atteikta nevienam, turklāt, tā tiks veikta maksimāli ātri un kvalitatīvi!

LUKTURU REGULĒŠANA, EĻĻAS NOMAIŅA, AUTO EVAKUĀTORS UN CITI PAKLPOJUMI SERVISA CENTRĀ.

Sertificēts Toyota autoserviss, nozīmē zinošus darbiniekus un lieliskus risinājumus tieši šo automobīļu problēmu novēršanai. Gadu gaitā serviss no viena sertificēta tehniķa ir izaudzis līdz deviņiem speciālistiem un var vienlaikus pie sevis uzņemt pat astoņas automašīnas, kas nozīmē ātrāku problēmu novēršanu lielākam klientu skaitam. Cenas autoservisos tiek noteiktas, balstoties uz pašu problēmu, to, vai nepieciešamas rezerves detaļas un arī uz darba ilgumu un sarežģītību. Taču vēlamies nomierināt, ka tās ir adekvātas un, saņeot rēķinu, neliks matiem pacelties stāvus. Ja esat palicis uz ceļa ar salūzušu auto, tad autoevakuātora pakalpojumi būs tieši laikā. Servisa darbinieki neatteiks palīdzību arī gadījumos, kad jāuzpilda kondicionieris, jānomaina riepas vai eļļa vai pat jānorgulē lukturi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *